o nas

Zajmujemy się oprawą muzyczna imprez. Wesela, Eventy Firmowe, Imprezy okolicznościowe to nasza specjalność. Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy pozwala nam mieć pewność, że każda prowadzona przez nas impreza będzie wyjątkowa i pozostawi pozytywne muzyczne wspomnienia. Tworzymy unikatowy klimat, umiejętnie łącząc różne gatunki i style muzyczne. Nie zamykamy się tylko na sprawdzonych przebojach, ale zawsze staramy się pozytywnie zaskoczyć, czy to zapomnianymi hitami z przed lat, czy największymi przebojami ostatnich tygodni.  Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju imprezy tematyczne, zagramy dla Was Każdy Rodzaj Muzyki. Dzięki bogatej bazie muzycznej, jak również możliwości korzystania w czasie rzeczywistym z platform streamingowych, spełnimy każde muzyczne życzenie. Przywiązujemy wielką wagę do jakości brzmienia naszego systemu, dlatego pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie nagłaśniającym firmy QSC , który pozwala wypełnić wyjątkowo czystym i mocnym dźwiękiem wielkie sale bankietowe, a nawet średnie plenery, tym samym w mniejszych salach pracuje na minimum mocy, co sprawia, że Wasze ulubione utwory brzmią jeszcze piękniej.  Dopełnieniem systemu jest przemyślane oświetlenie najlepszych światowych marek. 8 ruchomych głowic firm Involight i Cameo, uzupełnione dodatkowymi urządzeniami tworzy wyjątkowe świetlne show, na bieżąco sterowane  systemem DMX. Całość uzupełniają wyjątkowo klimatyczne lampy w stylu retro, idealnie wpasowując się w imprezy w stylu Boho.

Zapraszamy Was przed podjęciem decyzji o wyborze oprawy muzycznej na swoją imprezę do naszego showroomu, gdzie można posłuchać naszego systemu i obejrzeć możliwości oświetlenia.

Nie mniej ważne, jeśli nie ważniejsze jest poznanie w „realu” osoby, która poprowadzi Waszą imprezę. Spotkanie face to face i rozmowa na żywo, pozwoli Wam szybko ocenić, czy to jest to czego szukacie. Dlatego gorąco zapraszam, porozmawiajmy o Waszej imprezie, przy kawie i dobrej muzyce!

Jacek Bruzda